+90 212 563 21 32

[email protected]

renk-aluminum-zip-curtail

Zip Perde

Sıcak havalarda güneşin yakıcı etkisinden, soğuk havalarda ise rüzgarın getirdiği o soğuk ve esintili havadan sizleri korur. Özel bir kumaştan üretilmesinden dolayı hava şartlarının kendisini tahrip etmesine izin vermez. Bu sayede uzun süren bir kullanım sunar.

zip perde teknik özellikler

Zip Perde Projelendirme Süreci

Ücretsiz Keşif

Projelerinizi ücretsiz olarak yerinde değerlendiriyor, gerekli ölçümleri yapmakla kalmıyor, sizlere mimari danışmanlık da yapıyoruz.

3D Projelendirme

Mekanınıza en uygun ürünü seçmenize yardımcı olduktan sonra profesyonel bir çizimle projenizi görselleştiriyor, hayalinizdeki tasarıma ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üretim Ve Teslimat

Keşif ve projelendirme aşamasının ardından ürünlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ediyor, kullanımınıza sunuyoruz. Tercihinize göre montajını yapıyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Onlarca yıldır sektörde olmanın verdiği güven ve itibar ile satış sonrası gereken desteği sizlere sunuyoruz.

Teknik Özellikler

renk-aluminum-zip-curtail-2
renk-aluminum-ZIP-curtail-3

Nerelerde Kullanılır

Kahvaltı salonları, verandalar, restoran, kafeterya ve lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir şekilde üretilmiştir. Şık ve pratik olması sayesinde konut sahiplerinin de en çok tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir.

Sade Ve Zarif Tasarım

Basit kullanımı, sadeliğinin getirdiği şıklık ve kaliteli olmasıyla Zip Perde, perde sistemleri arasında en çok tercih edilen modellerin başında geliyor.

Zip Perde ile Buluşmak İçin

Zip Perde fiyat teklifi al

Zip perdenin mekanınız için doğru ürün olduğunu düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek zip perde için mimari projenizi hazırlatabilir, fiyat teklifi alabilir, zip perde projesi için ücretsiz keşif ve mimarı danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mekanınızı zip perde ile renklendirmek için hemen fiyat teklifi alın.

zip perde sistemleri

İletişim & Adres

TÜRKİYE OFİS & TELEFON:

Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören – İstanbul – TÜRKİYE

+90 212 563 21 32

FRANSA OFİS & TELEFON:

Les Diamants – Building B Rue Delizy Pantin / PARIS

+33 1 78418710

Whatsapp

+90 553 837 53 54

+90 533 386 42 71