+90 212 563 21 32

[email protected]

renk-aluminum-wind-breaker-glass-system-2

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemleri

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemlerinin en öne çıkan özelliği yer kaplamadan, cam ihtiyacınızı sağlarken mekanınıza estetik bir duruş da katması.

Estetik ve Pratik

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemi ve Motorlu Giyotin arasındaki fark ise Rüzgar Kırıcı Cam sisteminin el ile ayarlanıyor olmasıdır.

Manuel şekilde ayarlanabilmesi ile camın istediği kadar alanının açık veya kapalı kalması sağlanarak istenen görüntü elde edilebilir.

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemleri Projelendirme Süreci

Ücretsiz Keşif

Projelerinizi ücretsiz olarak yerinde değerlendiriyor, gerekli ölçümleri yapmakla kalmıyor, sizlere mimari danışmanlık da yapıyoruz.

3D Projelendirme

Mekanınıza en uygun ürünü seçmenize yardımcı olduktan sonra profesyonel bir çizimle projenizi görselleştiriyor, hayalinizdeki tasarıma ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üretim Ve Teslimat

Keşif ve projelendirme aşamasının ardından ürünlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ediyor, kullanımınıza sunuyoruz. Tercihinize göre montajını yapıyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Onlarca yıldır sektörde olmanın verdiği güven ve itibar ile satış sonrası gereken desteği sizlere sunuyoruz.

Rüzgar Kırıcı Cam Teknik Özellikler

renk-aluminum-wind-breaker-glass-system-3
ruzgar kirici istanbul

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemleri ise, kafe, kafeterya, restoran, lokanta gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilir şekilde üretilmiştir. Aynı zamanda küpeşte görevi görerek mekanınızı çevreleyen bir ürün olarak da kullanılabilir.

Giyotin Cam Sistemleri ile Buluşmak İçin

Rüzgar Kırıcı Cam Sistemleri için fiyat teklifi al

Rüzgar Kırıcı cam sistemlerinin mekanınız için doğru ürün olduğunu düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek Rüzgar Kırıcı Cam sistemleri için mimari projenizi hazırlatabilir, fiyat teklifi alabilir, giyotin cam sistemleri projesi için ücretsiz keşif ve mimarı danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mekanınızı Rüzgar Kırıcı Cam sistemleri ile renklendirmek için hemen fiyat teklifi alın.

renk-aluminum-wind-breaker-glass-system-7

İletişim & Adres

TÜRKİYE OFİS & TELEFON:

Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören – İstanbul – TÜRKİYE

+90 212 563 21 32

FRANSA OFİS & TELEFON:

Les Diamants – Building B Rue Delizy Pantin / PARIS

+33 1 78418710

Whatsapp

+90 553 837 53 54

+90 533 386 42 71