+90 212 563 21 32

[email protected]

makaslı tente istanbul

Tamamen özgün tasarım

Ürettiğimiz tente modelleri arasında yeni bir ürün olan ve tasarımı da dahil olmak üzere tamamen kendi üretimimiz olan Makaslı Tente Sistemleri ile Renk Alüminyum kalitesiyle tanışmaya ne dersiniz?

Özel tasarımıyla birlikte ayaksız ve raysız şekilde çalışabilen bu sistemler tamamen Renk Alüminyum üretimi olup, siz müşterilerimize kolaylık sağlamak için tasarlanmıştır. Ayaksız bir yapıya sahip olması sayesinde Pergola Tente Sistemlerine kıyasla daha fazla alan tasarrufu sağlar.

makaslı tente teknik özellikler

Makaslı Tente Projelendirme Süreci

Ücretsiz Keşif

Projelerinizi ücretsiz olarak yerinde değerlendiriyor, gerekli ölçümleri yapmakla kalmıyor, sizlere mimari danışmanlık da yapıyoruz.

3D Projelendirme

Mekanınıza en uygun ürünü seçmenize yardımcı olduktan sonra profesyonel bir çizimle projenizi görselleştiriyor, hayalinizdeki tasarıma ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üretim Ve Teslimat

Keşif ve projelendirme aşamasının ardından ürünlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ediyor, kullanımınıza sunuyoruz. Tercihinize göre montajını yapıyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Onlarca yıldır sektörde olmanın verdiği güven ve itibar ile satış sonrası gereken desteği sizlere sunuyoruz.

Teknik Özellikler

makaslı tente sistemleri istanbul

Nerelerde Kullanılır?

Dört mevsim kullanılabilmek üzere üretilen ve her türlü alanda açılır kapanır özelliğiyle tercih edilen Makaslı Tente Sistemleri, mekan ve konum fark etmeksizin bir çok alanda uygulanabilir.

Kahvaltı salonları, kış bahçeleri, yaşam alanınız, verandalar, restoran, kafeterya ve lokanta gibi alanlar için ideal çözümler sunar. Saatte 70 kilometre rüzgara karşı mukavemet sağlar. 

Eşsiz özellikler

Ray, sabit dikey ve yatay taşıyıcı kullanmadan kendi yatay aksamları ile çalışan bir sistem olması sayesinde alanınızdan fedakarlık etmeden şık ve estetik bir görüntü yakalayın. Uzaktan kumandalı bir sistem olmasının rahatlığını yaşarken, ışıklı ve ışıksız seçeneklerden size en uygun olanını seçerek mekanlarınıza hayat verin.

winmax-istanbul-scissor-awning-system-in-istanbul
Makaslı Tente ile Buluşmak İçin

Makaslı tente fiyat teklifi al

Makaslı tentenin mekanınız için doğru ürün olduğunu düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek makaslı tente için mimari projenizi hazırlatabilir, fiyat teklifi alabilir, makaslı tente projesi için ücretsiz keşif ve mimarı danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mekanınızı makaslı tente ile renklendirmek için hemen fiyat teklifi alın.

windsor-scissor-awning-system-mado-istanbul-turkey

İletişim & Adres

TÜRKİYE OFİS & TELEFON:

Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören – İstanbul – TÜRKİYE

+90 212 563 21 32

FRANSA OFİS & TELEFON:

Les Diamants – Building B Rue Delizy Pantin / PARIS

+33 1 78418710

Whatsapp

+90 553 837 53 54

+90 533 386 42 71