+90 212 563 21 32

[email protected]

pistonlu giyotin

Tamamen eşsiz tasarım

Pistonlu Rüzgar Kırıcı ürünü tamamen RENK ALÜMİNYUM tarafından tasarlanan ve mekanlara mimari anlamda sınıf atlatan bir üründür.

Eski, kullanışsız ve günümüzün tasarım dilini yakalayamayan rüzgar kırıcıların aksine RENK ALÜMİNYUM’un ürettiği Pistonlu Rüzgar Kırıcı bir yandan mekanınıza şıklık katarken diğer yandan rüzgarı keserek konuklarınıza huzurlu bir ortam sağlar.

pistonlu rüzgar kırıcı ürün sayfası
pistonlu rüzgar kırıcı cam

Nerelerde Kullanılır?

Son yılların mimari anlamda en popüler ürünlerinden bir tanesi olan Pistonlu Rüzgar Kırıcı sistemi, kafe ve restoran gibi işletmeler için oldukça sık tercih edilen bir çözümdür. Rüzgar Kırıcı özelliğinin yanında korkuluk-küpeşte görevi de gören Pistonlu sistem, mekanlarınızın oturma alanını çevreleyerek de işlevli bir hal alır.

Kafe ve restoran gibi işletmelerin yanı sıra konut sahipleri için de bahçe ve balkonlar için sıkça tercih edilen bir üründür.

Makaslı Tente Projelendirme Süreci

Ücretsiz Keşif

Projelerinizi ücretsiz olarak yerinde değerlendiriyor, gerekli ölçümleri yapmakla kalmıyor, sizlere mimari danışmanlık da yapıyoruz.

3D Projelendirme

Mekanınıza en uygun ürünü seçmenize yardımcı olduktan sonra profesyonel bir çizimle projenizi görselleştiriyor, hayalinizdeki tasarıma ulaşmanızı sağlıyoruz.

Üretim Ve Teslimat

Keşif ve projelendirme aşamasının ardından ürünlerinizi sorunsuz ve hızlı bir şekilde teslim ediyor, kullanımınıza sunuyoruz. Tercihinize göre montajını yapıyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Onlarca yıldır sektörde olmanın verdiği güven ve itibar ile satış sonrası gereken desteği sizlere sunuyoruz.

pistonlu ruzgar kirici

Eşsiz özellikler

Pistonlu Rüzgar Kırıcı sistemimiz asgari alüminyum kullanarak tasarlanmış olup mekanların manzarasını kesmemek üzere üretilmektedir. Üst tarafta sabit alüminyum çıta bulunmaması, konuklarınıza eşsiz bir manzara sunar.

ruzgar-kirici-istanbul
pistonlu-ruzgarli-cam-kirici
Pistonlu Rüzgar Kırıcı ile Buluşmak İçin

Pistonlu rüzgar kırıcı fiyat teklifi al

Pistonlu rüzgar kırıcının mekanınız için doğru ürün olduğunu düşünüyorsanız bizimle hemen iletişime geçerek pistonlu rüzgar kırıcı için mimari projenizi hazırlatabilir, fiyat teklifi alabilir, pistonlu rüzgar kırıcı projesi için ücretsiz keşif ve mimarı danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Mekanınızı makaslı tente ile renklendirmek için hemen fiyat teklifi alın.

istanbul pistonlu ruzgar kirici

İletişim & Adres

TÜRKİYE OFİS & TELEFON:

Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören – İstanbul – TÜRKİYE

+90 212 563 21 32

FRANSA OFİS & TELEFON:

Les Diamants – Building B Rue Delizy Pantin / PARIS

+33 1 78418710

Whatsapp

+90 553 837 53 54

+90 533 386 42 71