+90 212 563 21 32

[email protected]

1993'ten beri gururla

1993 yılında İstanbul’da 50 metrekare alanda imalata başlayıp günümüzde 40’a yakın ülkeye ihracat yapan dev bir firma haline geldik. Sektörde saygın ve köklü bir geçmişe sahip olan Renk Alüminyum’un ürünleri, 30 yılı aşan tecrübesi ve itibarı sayesinde binlerce müşteriye ve onlarca ülkeye uzandı. 

İletişim

Arayın:

+90 212 563 21 32

Konum

 Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören – İstanbul

Previous
Next

Makaslı ve pergola tente, motorlu ve manuel giyotin cam, zip perde, Rolling Roof tavan ve kış bahçeleri üretimi yapan şirketimiz aynı zamanda geniş aksesuar ve yedek parça imkanları da sunmaktadır.

Patentli ve özgün sistemlerimiz enerji tasarrufunda uygun çözümler getirir, üstün güvenlik sağlar, dayanıklı ve cazip renk alternatifleri mimari çözümlere kolaylık sağlar, mükemmel teknik özellikler uzun vadeli ve sorunsuz işletim kolaylığı sağlar, montaj ve uygulamada rakipsiz kolaylıklar sağlar.

Renk Alüminyum sektörde fark yaratan üstünlüklerini mükemmel araştırma geliştirme çalışmalarına ve kalite kontrol sistemine borçludur. Ürünün kullanımı sırasında karşılaşılacak sorunları ortadan kaldırmak için gerekli araştırmalar ve düzeltici önlemler devamlılık arz eden bir işlemler topluluğu olarak üretim faaliyetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

'lerce mutlu müşteri

0 +

üzerinde bayi
renk alüminyum pergola tente

Misyon ve Vizyon

Yaratıcı ve yenilikçi yaklaşımla, fırsat alanlarında uzmanlaşarak; farklı, kimliği olan, yüksek imajlı, çevreye-kente-insana duyarlı marka projeler geliştirmek,

Stratejik iş ortaklıklarından yararlanarak, tüm paydaşları için en yüksek değeri hedeflemek ve sürdürülebilir büyüme sağlamak,

Renk Alüminyum Grubu kurum kültürünü ve profesyonelliğini sektöre taşıyarak, sektörde öncü rolü oynamak.

 

Ben değil biz felsefesiyle hareket ederiz. Ekip çalışmasına inanırız, bu sayede verimliliği en üst seviyede tutarız. Tedarikçilerimizle karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışarak maliyetleri minimum tutmaya çalışırız. Sistematik ve dinamik çalışma kadromuzla tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda bitiririz. Yenilikçi bir yaklaşımla inşa ettiğimiz tüm yapılarda orijinal tasarımlarla ile fark yaratırız. Üretimin her safhasında yüksek teknolojiden yararlanırız. Hız ve kalitede rakip tanımayız.

İletişim & Adres

TÜRKİYE OFİS & TELEFON:

Orgeneral Eşref Bitlis Cd. Gençosman Mh.No:37/B
Güngören – İstanbul – TÜRKİYE

+90 212 563 21 32

FRANSA OFİS & TELEFON:

Les Diamants – Building B Rue Delizy Pantin / PARIS

+33 1 78418710

Whatsapp

+90 553 837 53 54

+90 533 386 42 71